VG talvine lahinglaager 2010

Avalikud ja osaliselt avatud VG üritused ning ettevõtmised

Moderaator: Jakob

Reeglid

PostitusPostitas Bigwell » Teisipäev Jaan 19, 2010 6:53 pm

Mul tekkis küsimus.

Kas on võimalik kuskilt selle mängu reegleid lugeda? Tahaks teada, kuidas elupunktid ja turviste punktid jagunevad jne.
Me peame otsustama mida meile antud eluajaga teha.
Bigwell
Vanemreamees
Vanemreamees

Tegelane: Ril-Galas
Koda: Haralas

PostitusPostitas Chloe » Neljapäev Jaan 21, 2010 1:17 pm

Veel, teie juht ja liider on Allen Mustlõug :D Varjutorni rajaleidja, kes asendab Qohorin Poolkätt niikaua, kui see teisel pool müüri rännakul.

REEGLID:

Igal mängijal on teatud arv elupunkte. Nende kadumisel tegelane kaotab teadvuse ja sureb kui ei ravita.
Keha 2 (v.a metsarahvas- 3)
Nahkturvis 1
Metallturvis 2
Kiiver 1
Üle kere süsteem.
Piinamine: kehtib kivi-paber-käärid süsteem. Piinaja ja piinatav teevad kivi-paber-käärid, kui piinatav võidab, naerab piinajale näkku, ei räägi midagi. Kui ta ei karju, võib kohe uuesti piinata(kivi-paber-käärid), kui piinaja võidab kolm korda, siis räägib asja ära. Piinatavat saab piinatata viis korda üldse. Peale viiendat korda sureb ära. Kui piinamine pooleli, saab uuesti piinata siis, kui piinatav lõpetav karjumise. 3 sek aega hinge tõmmata, et karjuma hakata :) Situatsioon peab olema muidugi selline, et üks on silmnähatvalt piinatav (puu küljes kinni või teised hoiavad...)

Kaklus: kehtib kivi-paber-käärid süsteem.
Pähe löögid keelatud.- soovitav kanda kiivrit.
Elutud olendid peavad hoidma tulest vähemalt meetri kaugusele.

Ravitsemine: "Haava" kinnisidumisel taastub üks elupunkt 15 min. jooksul. 2 elupunkti 30 min. jooksul.
Kui tegelane saab surma(keegi ei ravitse), kõnnib käsi pea peal manalasse(matkamaja), kus annab teada oma surmast ja antakse uus roll.
Kes on surnud, ei suhtle elusolevate mängijatega ega jaga mingisugust teavet mängu kohta. Surres langeb inimene pikali ja mängib surnut/haavatut või kükitab ja tõstab käe pea peale. Parem on ka valjult kuulutada, et surnud, siis lõpetab elusolev mängija mõõgaga sinu löömise.

Võitluses käib punktidelugemine aususe peale, kuid "ausat lugemist" jälgivad ka kohtunikud. Sohitegijad eemaldatakse mängust.
Chloe
Nooremleitnant
Nooremleitnant

PostitusPostitas Kusti » Reede Jaan 22, 2010 2:43 pm

tekkisid paar küsimust:

Kas siis kui kannad mitut turvist üksteise peal nt. rõngsasärk+plaat loevad need eraldi või koos?

Kas küünal/tõrvik on küllalt suur tuli, et elutuid olendeid eemal hoida?
kes oma mõõgad atradeks taovad künnavad varsti kellegi teise põlde
Kusti
Foederati
Foederati

PostitusPostitas Chloe » Pühapäev Jaan 24, 2010 12:20 am

Ainult üks turvis loeb.
ja
Tõrvik pisut hoiab eemale, kuid varem või hiljem tulevad ikkagi ligi. Küünal täitsa kasutu.
Chloe
Nooremleitnant
Nooremleitnant

PostitusPostitas SirTonis » Kolmapäev Jaan 27, 2010 2:16 am

Palun eemaldada Tõnis Teinemaa laagri osalejate ja bussi nimekirjast. (Muutused seoses Autokooli eksamitega rikkusid võimaluse asjal osaleda).
SirTonis
Reamees
Reamees

PostitusPostitas portugal » Neljapäev Jaan 28, 2010 5:21 pm

Tervist!

Jaanus Freienthalil õnnestus ülitäspse ajastusega hankida endale kõrvapõletik. Sellega seoses, ei saa ma mängule tulla.
Kasutaja avatar
portugal
Seersant
Seersant

Tegelane: Mortis Freienthalis

Magamismatt

PostitusPostitas FitzChivalry » Pühapäev Jaan 31, 2010 6:07 pm

Laagrist lahkumisel ning asjade pakkimisel on kaduma läinud üks laiemat ja paksemat sorti oliivroheline magamismatt, ning minu käes on (sest seda oli kuri lihtsalt sinna maha jätta) üks õhem ning kitsam sama värvi matt. Soov oleks teada kes on võtnud minu magamismati, ning jätnud enda niru sinna asemele.

P.S. jah ma tean et ma oleksin pidanud mati peale kirjutama oma nime.

Hans
Kasutaja avatar
FitzChivalry
Vanemreamees
Vanemreamees

PostitusPostitas portugal » Esmaspäev Veebr 01, 2010 4:51 pm

Rakvere VG osakond jäi üriutsega väga rahule. Suured tänud korraldajatele ja kaasvõitlejatele.
Kasutaja avatar
portugal
Seersant
Seersant

Tegelane: Mortis Freienthalis

PostitusPostitas Bernard » Teisipäev Veebr 02, 2010 8:18 am

Vat kus, kõrvapõletiku teesklejad ja muud simulandid on sõna võtnud :evil: (tubli töö orgunnimisel Jaanus, siiralt loodan, et saad järgmine kord ise ka osa).

Igalujuhul ka minu poolt suur tänu kõigile tubli laagri eest. Talvelaager on juba traditsioon seega on üsna kindel, et see toimub ka järgmisel aastal. Trende jälgides võib arvata, et ka muid tegelasi tuleb jägmisel korral sama palju. Usun, et kogemust said kõik juurde ja mulle tuletas küll vanu VG aegu meelde. Mõnus intensiivne oli. :maniac:

Nüüd siis juba nõks alla kolme kuu Jüriööni aega - kui mitte varem siis kohtume seal.
Austusega, Allan Bernard /55 632 698/

Êl eria e môr, ohtakyaro elendi
Kasutaja avatar
Bernard
Komandör
Komandör

Amet: Nõukogu liige
Tegelane: Ghildorien Thurundil
Koda: Haralas

Re: Magamismatt

PostitusPostitas Chloe » Kolmapäev Veebr 03, 2010 7:49 pm

FitzChivalry kirjutas:Laagrist lahkumisel ning asjade pakkimisel on kaduma läinud üks laiemat ja paksemat sorti oliivroheline magamismatt, ning minu käes on (sest seda oli kuri lihtsalt sinna maha jätta) üks õhem ning kitsam sama värvi matt. Soov oleks teada kes on võtnud minu magamismati, ning jätnud enda niru sinna asemele.

P.S. jah ma tean et ma oleksin pidanud mati peale kirjutama oma nime.

Hans

Mingi oliivroheline räbal matt on minu käes.

Pildid:
http://picasaweb.google.com/Johanna.Tik ... eat=email#

http://picasaweb.google.com/Johanna.Tik ... eat=email#

http://www.score.ee/album.php?aid=852
Chloe
Nooremleitnant
Nooremleitnant

Magamismatt

PostitusPostitas FitzChivalry » Pühapäev Veebr 07, 2010 10:42 pm

Nujamh, Chloe, ega mul on kah üks vana räbal matt siin, aga ma vist sain juba süüdlase jälile.

Hans
Kasutaja avatar
FitzChivalry
Vanemreamees
Vanemreamees

PostitusPostitas Chloe » Reede Mär 05, 2010 11:37 am

Kuna Jää ja Tule laulu madin ja osalejad noorkotkastele meeldejääva mulje jätsid, kutsuvad nad meid enda kevadlaagrisse, mis toimub 20.-22. märts 15 km Tartust.

Mis seal toimub?
Laagris toimub noorkotka-tarkuste õpetamine õppepunktides ning loomingulised ja sportlikud võistlused.
Ehk siis, kui meie esindus sinna läheb, teeme me kõik kaasa, mida noorkotkad teevad ja käitume nende laagris nende reeglite järgi (muidu meid enam kunagi kaasa ei kutsuta).

Nende poolt on transport, toitlustus, ahjuga telk.
Osavõtutasu pole, kuid võib-olla nõutakse paintballi eest 50 eek-i.
Väjumine: 20. märtsil Sõbra keskuse (Võru tänav 55 F) parklast kell 10.00. Tagasi 22. märts kell 14.00.

REGISTREERUMINE: Annate teata Chloele (ps, johanna.tikka@gmail.com, 55 950 233).
Alla 18. eluaastat tuleb tuua vanemate allkirjaga ankeet, mille saab Chloe käest.
REGISTREERUMISE TÄHTAEG: 16. märts!

Kaasa võtta:
Magamismatt
Magamiskott, matkakott
3-4 paari sokke, varukindad
Üks vahetus varuriideid, et märjad ja higised riided saaks seljast ära.
Jalga matkasaapad või kummikud või talvesaapad, aga vaja ka vahetusjalatseid, sest ühed saavad märjaks, aga teil 3 päeva.
Salashokolaad või oma jook on ka alati tore.

KAASA MAHUB AINULT 10 OSALEJAT!

Registreerujad:
1. Chloe
2. Jaanus P
3. Jaanus F
4. Aurin
5. KEK
6. Olev
7. Ülo
8. Keio Arula
9. Alex Kim
10.
Chloe
Nooremleitnant
Nooremleitnant

PostitusPostitas Chloe » Laupäev Okt 30, 2010 7:11 pm

Ütlen eelhoiatuseks, et 2011 aasta talvine laager toimub kindlasti.

KOht on 40 km Tartust Räpina poole. Aeg täpsustub, aga orienteeruvalt jaanuari lõpp-veebruari algus.

Tuleb ilmselt jälle Jää ja Tule lauluteemaline, telkides ööbimine jne.
(õige aeg soovida jõuluvanalt sooja magamiskotti, villaseid sokke ja sooja pikka pesu)
Chloe
Nooremleitnant
Nooremleitnant

PostitusPostitas Chloe » Esmaspäev Nov 01, 2010 3:08 pm

Kuupäev ka paigas: 5.-6. veebruar 2011

Sellega seoses otsime korraldajaid. Kes tervislikel põhjustel ise laagris olla ei saa, aga tahaks siiski rolle kirjutada, plotti mõelda vms, andke teada mulle.
Chloe
Nooremleitnant
Nooremleitnant

Eelmine

Mine VG Üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline